top of page
< Back

Ahmet Rasim Özdemir

Fizyoterapist

1989 yılında Konya 'da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimi Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde devam etmektedir.


Eğitimim boyunca Darüşşafaka Fizik Tedavi Merkezi, Baltalimanı Kemik Hastanesi ve TherapyArt Fizik Tedavi Merkezi gibi birçok kurumda stajları başarıyla tamamladı. Yeditepe Üniversitesi Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanında asistan olarak çalışmış ve üniversite yıllarında birçok seminer ve sempozyuma katılıp öğrenci kongreleri düzenleme komitelerinde yer aldı.

4 yıl Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde pediatrik ve nörolojik rehabilitasyon alanında çalıştı.

Çalışmaya hayatı boyunca manuel terapi , kinezyolojik bantlama ,refleksoloji , akupunktur ,scalp akupunktur , fasyal distorsiyon modeli , kuru iğneleme , radyolojik görüntüleme gibi birçok eğitimi başarıyla tamamladı.


İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi Programında Öğretim Görevlisi olarak çalıştı .Halen İstanbul Topkapı Üniveristesi Plato Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi Programında Öğretim Görevlisi olarak görevine devam etmektedir.

05510133983

Ahmet Rasim Özdemir
bottom of page